Jdi na obsah Jdi na menu

Den první - neděle

4. 2. 2018

Smržovka zdraví Mělník!

Ahoj doma. Naše cesta proběhla bez problémů. Ubytovali jsme se a po dobrém obědě vyrazili na lyže.

Počasí nám přálo, můžete se podívat na fotky z první lyžovačky.

U večeře nás překvapil dopis od horského skřítka. Požádal nás, abychom mu pomohli s hledáním sněžného muže.

Tak nám držte palce.

Těšíme se na vaše komentáře 

obyvatelstvo Červené Karkulky

 

Komentáře

Přehled komentářů

Petruška Nová - ahojte

6. 2. 2018 20:36

Zdravíme z Mělníka a dle počasí věříme že se máte moc dobře.Pozdravujeme Peťku a těšíme se na Vás v pátek.Máma, tatínek a Klárka.

Tobík Strnad - pozdrav z Kladna

5. 2. 2018 20:28

Ahoj Tobíčku, moc tě pozdravujeme a všechny lyžaře. Viděli jsme fotky jsou moc hezké. Dobře jsme tě našli podle helmy. Zítra se pokusím dívat na kameru, snad tě uvidím, Dávej na sebe pozor.Posíláme pusu. Všichni se mějte moc hezky. Babi E a děda Z.

Adam Zikmund - Smržovka

5. 2. 2018 20:00

Ahoj všichni. Zdravíme z Mělníka. I my tu dnes máme mrazivo a poletuje sníh.
Určitě si užíváte lyžování a legrace jak to jde.
Opatrujte se a Áďovi pusu - mamka, taťka a Verča.

Yveta Šuláková - Pozdrav

5. 2. 2018 18:50

Posíláme všem pozdrav do Červené karkulky :-) Jsme moc rádi,že tam máte sníh,svítí vám sluníčko a užíváte si lyžování. Tady zatím sníh není,jen občas poletuje. Zdravíme našeho Matějě :-) Viděli jsme vás na fotkách a koukali jsme na tebe, jak lyžuješ s hůlkama.Tak snad ti to s nimi poprvé jde. Všíchni tě zdraví a posíláme pusu, Užívejte děti i dospělí :-)

Nela Maudrová - Pozdrav z Mělníka

5. 2. 2018 18:10

Milá Nelinko, posíláme pozdravy a obrovskou pusu, přejeme i nadále sluníčkové počasí a dobrou náladu. Paní učitelce děkujeme za info a fotečky, je vidět, že si lyžovačku báječně užíváte. Palce budeme držet, abyste Yettiho našli, ale bacha, aby vám nesnědl dobrou baštu (třeba oběd nebo večeři). Pozdravuj Fíďata, všechny kamarádky a paní učitelku. Těšíme se na další fotečky. Pa, babi Zorka a děda Lála.

Fidrantovi - Re: Pozdrav z Mělníka

5. 2. 2018 18:41

Děkujeme za pozdravy máme krásné počasí, az dneska hodně mrzne. Děti se strašně rychle zlepšují na lyžích

Tobík Strnad - Pozdrav z Melníka

5. 2. 2018 18:20

Zdravime vsechny lyzniky,obzvlast Tobika.Tobi,videli jsme te na webce a jde ti to moc dobre.Uzivejte snehu,u nas je prd.:-).A dejte si bacha na sneznyho muze!Posilame pusu,Lida,Petr a Eliska

Ládík Zítka - Pozdrav

5. 2. 2018 17:39

Ahoj ladí, tak co? Užíváš si hory a co lyžování šlo ti to
Já doufám že Jo tak jsi to tam užij a držím palce v hledání sněžneho může a máte moc krásný fotečky
Tak tě mám moc ráda s pozdravem Sabinka❤

Lukáš Stehlík - Pozdrav

5. 2. 2018 16:07

Ahoj Luky, zdraví tě táta a teta... Užij si lyžování :)

Zítka Ládík - Pozdrav

5. 2. 2018 15:50

Ahoj všem na hory,fotky jsou krásné mooc se těším Ládíku až tě uvidím na fotce jak jezdíš snad ti to půjde jsi šikovný.Počasí máte super tak užívejte a fotte.Hodně štěstí v pátraní po sněžném muži.Ladí bud hodný.Moc pusinek posíla mamča,tatka a holky a opatrujte se

Skřipský Tomáš - Pozdrav

5. 2. 2018 13:20

Ahoj Tome, chtěl bych lyžovat s Tebou :-) hledali jsme Tě na kameře. Moc Tě zdravím a ostatní lyžaře také. Vojta

Sárinka Hakenová - Ahoj lyžaři ! :-))

5. 2. 2018 12:19

Ahoj Sárinko a kamarádi,
všechny zdravíme a máme radost z fotek. Moc Vám to tam všem sluší :-))) Koukám na kameru, jestli Vás náhodou nezahlédnu, ale je tam plný svah lidí a bohužel není to moc k rozeznání. To ale vůbec nevadí, protože máme radost že jsi na horách, že si to (doufám) užíváte a za to patří velký dík paní učitelce a všem, kteří se o Vás starají. Děkujeme :-))))
Sárinko, moc velkých pusinek od nás všech a opatrujte se !!!
babička B

Vítek Mareš - ahoj z Cítova

5. 2. 2018 10:07

Ahoj Vítku. Zdravíme tě všichni z Cítova. Přejeme hezké lyžování. Těšíme se na tebe . pa máma
PS: Děda spravil tablet:-).

Anička Frelichová - Ahoooj

5. 2. 2018 9:01

Ahoj z Mělníka, fotky vypadají super! Ať sluníčko dál svítí a hlavně hodně štěstí při pátračce po sněžném muži:-) Aničko posíláme pac a pusu máma, táta a Terka

Lucie B. - Ahoj

5. 2. 2018 7:15

Ahoj, zdravím Emičku a Terku :-) mamka

Kamarádi - Pozdrav

5. 2. 2018 6:59

Ahoj kamarádi, zdravím vás z Mělníka akorát se připravuji že za chvíli půjdu do školy. Fotky jsem si prohlédla, jsou pěkné. Užijte si lyžování a Bobíku dávej tam pozor na holky. Mějte se krásně. Hanka

Julinka - Pozdrav z Mělníka

5. 2. 2018 6:51

Zdravíme všechny horaly! Užívejte sníh a lyžovačku. Julince posíláme velkou pusu

Eliška Šímová - Krásné pondělí

5. 2. 2018 6:00

Ahoj všem horalům, přejeme krásné pondělní ráno. Doufáme, že jste si přes noc řádně odpočinuli a nabrali síly na další lyzovačku. Užijte si prima den. Fotky byly super, jste šikulové! Těšíme se na další zprávy. Eli, posíláme pusiny. Pa mamka, taťka a Honzik

Vašík Šoltés - Pozdrav

4. 2. 2018 21:48

Zdravíme na Smržovku :) moc nás těší, že jste si užili prima den a doufáme,že budou stejně pohodové i ostatní. Všechny moc zdravíme a Vašíkovi posíláme pusu :)

Ladik Zitka - Re: Pozdrav

5. 2. 2018 5:55

Zdravím do hor ze Msena